Трима депутати от „Прогресивна България“ подадоха оставки

Споделете в:

Трима депутати от „Прогресивна България“ – Илко Илиев, Марио Смърков и Крум Неделков – са подали оставки от парламента. Двама от тях са назначени за областни управители.

Очаква се Народното събрание да гласува прекратяването на техните пълномощия.

Илко Илиев влезе от листата на коалицията в 28 МИР Търговище, Марио Смърков от 3 МИР Варна, а Неделков – от 27 МИР Стара Загора. Първите двама са назначени за областни управители – съответно на Търговище и Варна. Nova съобщава, че Крум Неделков вероятно ще стане заместник-министър.

ФрогНюз


Споделете в:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *